עיצוב משרדים מההתחלה ועד הסוף

המשרד הוא חלל עבודה יצרני שנועד לאכלס צוות עובדים למשך יחד למשך שעות ארוכות של היום. כמו שאנו כבר יודעים היום לעיצוב יש מרכיב ממשי בהצלחת העבודה יחד, בהעלאת פריון העבודה ורמת התפוקה, ובשביעות הרצון הכללית של השוהים בחלל המעוצב. לכן משרדים מעוצבים הם אינם רק בעלי ערך תדמיתי לחוזק העסק, אלא פרמטר חשוב בהצלחתו. עיצוב משרדים הוא תחום שזוכה כיום להענות רחבה הן ממעצבי חלל, והן מבעלי עסק שרוצים ליצור לעובדיהם סביבה נוחה ומעודדת עבודה ואינטרקציה חיובית. אז איך מומלץ להתחיל את פרויקט המשרד שלכם?

שיקולים פונקציונלים בעיצוב המשרד

ראשית כדאי להתאים עיצוב משרד לתחום עיסוקו, משרד שבו שותפים רבים לצד צוות מנהלתי הוא משרד שיש לייצר בו היררכיה חללית של חדרים סגורים יחד עם ''אופן סייפס'', לעומתו משרד שהוא מרכז עבודה בין בעלי תפקידים במעמד דומה יצריך חלל פתוח ודמוקרטי אחד. כדאי להתאים את עיצוב המשרד למאפיינים של אופי העבודה גם בפרמטרים אקוסטים, ובמיקום עמדות הישיבה באופן ידידותי לעובדים. לכך יש להוסיף פונקציות נוספות כמו חלל ישיבות, מטבחון, חוות שרתים קטנה וציוד טכנולגי אחר, וכדומה. עיצוב משרדים הוא תחום גדול כאוקינוס באפשרויות שהוא מציע, וההמלצה שלנו היא לעבוד בסמיכות לאיש מקצוע מנוסה בתחום, על מנת לייצר את התשתית למשרד מאפשר ועובד, ולהוסיף לו את החן המיוחד שיגרום לעובדים לחוש בו כבביתם השני.

פינות חמד והתרגעות

למרות שלמשרד באים כדי לעבוד מומלץ ליצור בו גם פינות ירוקות, פינות הפסקה ושיח קל, פינות מנוחה וכדומה. עבודה פרודקטיבית מרוויחה מהפסקות קטנות שמשיבות לעובדים אנרגיה ורעננות. במקומות ההתרגעות אפשר להתיר יותר את הרסן הקורקטי של העיצוב, ולפתוח פתח לעיצוב שמשרה תחושת הקלה, ושמחה. עיצוב משרדים נכון למשרד שלכם יכול לחולל תמורה גדולה בהתחדשות המרץ והמחויבות לעבודה, לתקן כשלי עבודה, וליצור זרימה חדשה במתכונות העבודה המקובעות באופן שמשפרם והופכם לתחרותים יותר בתחומו של העסק.

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646