עיצוב בתים בניחוח אישי

הבית שלנו הוא הבסיס לכול פועלנו בעולם, לכן עיצוב הבית  שלנו קובע הרבה מהחוזק והיציבות שאנו חשים בחיינו הפרטיים ועולם בחוץ. עיצוב בתים הוא תחום בעיצוב פנים שנועד לתת לנו את המרחב האידיאלי הממזג בתוכו פונקציונליות עם אסתטיקה. בעיצוב הבית יש היבטים רבים שיחד יצרים את המרחב השלם, לדוגמא בעיצוב הבית יש לקחת בחשבון את חלוקת החללים האדריכלית, את מספר הנפשות בבית וגילן, את ההגדרה הפונקצינלית של כול חדר, את כיווני האוויר והאור הטבעי, ועוד. על מנת להקים לכם את הקן המושלם כדאי להוועץ ולהעזר במעצב פנים כשרוני ומנוסה על מנת שיחד החזון המשותף שלכם יתגשם במציאות היומיומית של חייכם.

הגדרת הטעם והחזון

לכול אחד מאיתנו יש טעם אסתטי והעדפות מעט שונות, זה צריך להתבטא גם בעיצוב הבית שלנו, לדוגמא יש מי שאוהב לארח ואחר מעדיף פרטיות, יש מי שהמטבח הוא מרכז ביתו ואחר שעבורו דווקא חדר השינה, עיצוב חכם הוא עיצוב שנבנה עם ההעדפות האלו ומשקף אותן. לצד ההעדפות יש לקחת בחשבון גם את המרחב הנתון והתנאים שהוא מציב, עיצוב בתים משתנה מבית לבית, מצורת חלל לצורת חלל, ולכול בית הייחוד שלו כפי שהוא מיוצג בשוכניו. המעצב המוכשר מתבונן על הבית כמו יצור חי שצריך לגדול יחד עם הדיירים, לקבל את מלוא בשלותו עם השנים, ולכן העיצוב הראשוני מאפשר גם הכנסת שינויים בהתאם לשינויים בצרות החיים של הדיירים.

מיזוג של אלמנטים שונים

לאחר שנבחר החזון זה הזמן ללקט אלמנטים ולשלבם יחד, צבע הקירות, התאורה, פרטי הריהוט, הגירויים הוויזואלים והטקטילים, כולם צריכים להעמיד שלמות אחת קוהרנטית וזורמת. מעצב מוכשר יוכל למלא את החזון במציאות וליצור לכם עיצוב בית מיוחד שמתאים לכם כמו כפפה ליד, ומתפתח וגדל איתכם ועם בני משפחתכם בשנות חייכם העתידיות. עיצוב שתוכנן בהשראה והקשבה לצרכי דייריו, ומומש פריט אחר פריט הופך להיות נמל מבטחים מהחוץ, ומקום המעודד אינטרקציות חיוביות ומפתחות.

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646